Puitbrikett

Puitbrikett, mida teatakse ka saepurubriketi või puitlaastbriketina, on tänaseks päevaks saavutanud suure populaarsuse ennekõike tänu oma kõrgele kütteväärtusele ja väga madalale tuhasusele. Puitbriketi näol on tegemist 100% puhta biokütusega. Puitbriketti valmistatakse kuivast saepurust või höövlilaastust nende kokkupressimise teel. Mingeid lisaaineid ei kasutata, puitbriketti hoiab koos puidus sisalduv looduslik liimaine ligniin. Seetõttu on puitbrikett vägagi keskkonnasõbralik toode ning sobib kütmiseks kõigis tahkekütusele mõeldud küttekolletes.

Pakume laia valikut puitbriketti – nii ümarat briketti, mida on hõlbus põlema süüdata kui ka kandilist, mis põleb veidi kauem. On pakkuda kergemaid pakendeid, millega suudavad hõlpsasti ümber käia ka naisterahvad ning vanainimesed kui ka raskemaid pakendeid, millised on hinnalt soodsamad.

HIND

1 pakk (10kg)                   €      1,25 eurot
48 pakki alusel (480kg)    €    70.00 eurot
96 pakki alusel (960kg)    €  105 eurot


Tarne Tallinnas 25 eurot 1 kaubaalus

Lao aadress Ämma tee 76A Iru küla Jõelähtme vald Harjumaa 74206

Tooteinfo:
RUF-i briketipressil valmistatud väga kvaliteetne brikett.Tootmisel on kasutatud segamini kase- ja okaspuu saepuru ning höövlilaastu. Kui soovite briketti mis põleb kaua, on RUFi toodang õige valik. Kompaktne 10kg pakend on jõukohane ka vanematele inimestele. Toodetud Eestis.

RUF puitbrikett